home company products services contacts

Naszym największym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników
posiadających długoletni staż, a tym samym bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu obróbki skrawaniem.

Park maszynowy którym dysponujemy, jego zasobność, różnorodność i nowoczesność, pozwala nam wykonać najbardziej skomplikowane detale.

Wszystkie obrabiarki skompletowane zostały w sposób pozwalający na prowadzenie kompletnego procesu technologicznego bez korzystania z usług u jakichkolwiek podwykonawców.
Posiadamy również możliwości opracowania dokumentacji konstrukcyjno-technicznej we własnym zakresie dla tych z Państwa, którzy nie dysponują własnymi biurami technicznymi. Podczas projektowania procesu technologicznego dla wykonawstwa w naszym przedsiębiorstwie nawet najdrobniejszych detali, dbamy o Państwa interesy w zakresie minimalizacji kosztów, produkcji jak również kosztów pomocniczych.

Wykonujemy listwy zębate jak również ślimacznice, ślimaki i koła łańcuchowe. Mówiąc o produkcji kół zębatych, nie sposób wspomnieć o możliwościach wykonawczych całych przekładni jak też wielostopniowych reduktorów oraz przekładni ślimakowych i mechanizmów różnicowych.Jesteśmy jednym z nielicznych w Polsce producentów oprzyrządowań do linii technologicznych dla wytłaczarek produkujących rury gładkie, korugowane oraz rury karbowane z tworzyw sztucznych.
Wykonawstwo tego i podobnego typu ciągów technologicznych przyjmujemy w oparciu o dokumentację dostarczoną przez Zleceniodawcę.


Materiałem wsadowym stosowanym przez nasze przedsiębiorstwo w produkcji kół zębatych są: odlewy, odkuwki wolno i matrycowo kute oraz przy małych gabarytach, cięte z prętów walcowanych lub kęsisk placki. Wsad użyty do produkcji poddany zostaje obróbce cieplnej ulepszania, a gotowy produkt, w zależności od wymagań hartowaniu indukcyjnemu bądź innemu typowi obróbki termicznej.Park maszynowy którym dysponuje, jego zasobność różnorodność i nowoczesność pozwala na wykonywanie najbardziej skomplikowanych elementów z najwyższą wręcz zegarmistrzowską precyzją. Obrabiarki CNC pozwalają nam na wykonywanie elementów w dużych seriach.

  Strona główna | O firmie | Usługi | Pliki | Kontakty
Copyright 2009 © Frezmet 2 - Zbigniew Auguściak